Інформація про заклад

1.1. Ржищівський Будинок дитячої та юнацької творчості (РБДЮТ) – багатопрофільний позашкільний навчально-виховний заклад, що забезпечує здобуття позашкільної освіти.

1.2. РБДЮТ у своїй діяльності керується Конституцією України, чинним законодавством, зокрема «Законом про освіту» та «Законом про позашкілля», власним «Статутом», розробленим на основі Типового Статуту позашкільного навчально-виховного закладу.

1.3. Діяльність РБДЮТ будується на принципах гуманізму, демократизму, незалежності від політичних, громадським і релігійних організацій та об’єднань, взаємозв’язку розумового, морального та естетичного виховання, органічного поєднання загальнолюдських духовних цінностей із національною свідомістю, національною історією і культурою.

1.4. РБДЮТ має за мету стати навчальним закладом високої гуманістичної та демократичної культури спілкування, творчої співдружності і співпраці керівників і гуртківців з яскравим культурологічним спрямуванням.

1.5. Головними завданнями закладу є:

- виховання морально здорового покоління, формування творчої

особистості з глибоко усвідомленою громадською позицією,

високим почуттям національної і власної гідності;

- створення умов для здобуття гуртківцями позашкільної освіти;

- пошук для навчання талановитої учнівської молоді;

- розвиток природних позитивних нахилів, здібностей і обдарувань учнів, потреб і вміння особистості самовдосконалюватися;

- розробка інноваційних форм і методів навчання та виховання.

1.6. Концепція розвитку РБДЮТ розроблена на основі нової Конституції України, нового «Закону про освіту», Закон України від 22 червня 2000р. №1841 – III «Про позашкільну освіту».

Для перегляду історії закладу, перейдіть до розділу сайту "Історія".

Для перегляду інформації про адміністративний склад, перейдіть до розділу сайту "Адміністрація".

Для перегляду інформації про вчителів, перейдіть до розділу сайту "Педагогічний колектив".

Кiлькiсть переглядiв: 886

Коментарi

  • Donkniga.com.ua

    2014-08-24 11:55:40

    Уважаемые сотрудники школы! Книжный интернет-магазин ДОНКНИГА http://donkniga.com.ua/ предлагает Вам приобрести методическую литературу для учителей и администрации школы издательств: "ОСНОВА", «Ранок», «Генеза», «Освіта» и др., с 10%-ой скидкой от цены издательства. Скидка 15% на тетради для школьников!!! Скидка 10% на учебники для школьников!!! БЕСПЛАТНАЯ ДОСТАВКА по Украине при заказе от 500 грн.! Сделать заказ и проконсультироваться по любому вопросу Вы можете по телефонам: 095 150-95-41 097-782-50-57 063-988-98-77 или на сайте http://donkniga...

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.